Opinie – co mówią inni

Jeżeli mówimy o zmianie postaw lub zachowań, czy chcemy odnaleźć się w nowych okolicznościach lub gdy chcesz wiedzieć co dla Ciebie, Twoich bliskich, Twoich znajomych czy Twoich kolegów jest ważne i jakie wartości są kluczowe to spotkanie z Grzegorzem otworzy Ci każde drzwi do korytarza odkrywającego nie tylko te kwestie.

Piotr Chojnowski – Przedsiębiorca

Byłem. Dziękuję Grzegorz. Było znakomicie. Otworzyłem znów swoją głowę na kolejne obszary świadomości. Czekam na więcej!

Sebastian Stankiewicz – Aktor

Bardzo ciekawe doświadczenie, które pozwala odkryć zupełnie nowe obszary ludzkiej świadomości. Dostarcza wielu praktycznych narzędzi i wskazówek, w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, które spotykamy na naszej życiowej drodze. Uczy dialogu i komunikacji z ludźmi.

Tomasz Urbański – Brand Manager – Moët Hennessy Polska Sp. z o.o.

Kiedy pierwszy raz poznałem Grzegorza to sądziłem, że trochę poczytał i teraz pokaże nam jak mamy żyć. Lecz kiedy dokładniej posłuchałem, co i jak mówi oraz kiedy bardziej przyjrzałem się jemu nie tylko trenerowi czy terapeucie, ale również jako człowiekowi, zmieniłem zdanie o jakieś 175 stopni – tak jak dzięki niemu ja zacząłem się zmieniać.
Wystarczyło kilka spotkań i rozmów, nawet telefonicznych, aby uwolnić się z napięć wynikających z różnych sytuacji trwających od dawna. Lepiej radzę sobie z obecnymi sytuacjami. Szczerze polecam Grzegorza jako osobę, która naprawdę pomaga, a nie tylko mówi że może pomóc.

Wojciech Michalak, przedsiębiorca

Grzegorz, człowiek Mocy, dobro i czystość intencji w relacji z drugim człowiekiem. Jeśli chcesz poznać definicję pasji i wielkiej misji życiowej, zapytaj Grzesia jakie jest jego „dlaczego”. Na sali szkoleniowej nieograniczony niczym otwarty umysł i serce. W sesjach indywidualnych jest sprawczym przewodnikiem po meandrach ludzkiej świadomości i nieświadomości. Biznesowo – sprawczy, etyczny, jak trzeba skuteczny. Prywatnie – dobry człowiek o czystym sercu. Przebywanie w jego otoczeniu to dar dany od wszechświata.

dr Anna Nitkiewicz – Jankowska

Pierwszy raz spotkaliśmy się na kilkudniowym szkoleniu z NLP, ładnych kilka lat temu, myślę, że w jednym z najtrudniejszych okresów dla niego. Był chaos, bezsilność i niemoc w podjęciu odpowiednich działań. Kochani, patrząc na Grzegorza dzisiaj, widzę prawdziwą, spektakularną przemianę i nieprawdopodobną wiedzę, opartą na osobistej transformacji i doświadczeniach zebranych podczas tej drogi. Poziomy Wartości i Poziomy Świadomości, to pole do działania dla Grzegorza, sam jest świadectwem, że tego nie można nie wiedzieć

Edyta Bednarczyk,  Trener Facylitator, Inwestor w nieruchomości,
ekspert ds. inwestycji w nieruchomości