Free Your Birds – szkolenia


	

TECHNIKA UWALNIANIA: TERAPIA INDYWIDUALNA

CZAS TRWANIA: DO POTWIERDZENIA

CENA: USTALANA INDYWIDUALNIE od 200 zł/h

Spotkania indywidualne face to face oraz online z Techniką Uwalniania.
Zobacz opis

WARSZTAT TECHNIKA UWALNIANIA: SIŁA CZY MOC W NASZYM ŻYCIU

CZAS TRWANIA: 2 DNI

CENA: 2,570.00

Podczas dwudniowego warsztatu uświadomię uczestnikom różnice pomiędzy siłą i Mocą w życiu, relacjach, biznesie, przeanalizuję Mapę 17 Poziomów Świadomości dr Davida Hawkinsa. Przedstawię dynamikę stanów emocjonalnych, omówię test kinezjologiczny i zasady jego stosowania w życiu codziennym oraz wyniki kalibracji wybranych idei obecnych w naszym życiu. W praktyce pokażę i zastosuję Technikę Uwalniania.
Zobacz opis

WARSZTAT TECHNIKA UWALNIANIA

CZAS TRWANIA: 4 GODZINY

CENA: 490.00

Czterogodzinne spotkanie, w którym prowadzę Technikę Uwalniania w grupie do 20 osób. Sercem spotkania jest rozpuszczenie cierpienia przez uwolnienie negatywnych emocji, co w efekcie często skutkuje poczuciem Spokoju i Pokoju. Podczas Techniki Uwalniania często dochodzi do wglądu w rozwiązanie problemu, poprawy relacji ze sobą i innymi ludźmi oraz naturalne wyzwolenie chęci do działania.
Zobacz opis

COACHING INDYWIDUALNY

CZAS TRWANIA: DO USTALENIA

CENA: USTALANA INDYWIDUALNIE

Spotkania koncentrują się na określaniu celów w życiu prywatnym, pomagają zdobyć umiejętności niezbędne do osiągania sukcesu. Coaching dedykowany jest dla osób wprowadzających istotne zmiany w swoim życiu zawodowym i tych, którzy zmieniają swoje życie osobiste. Podczas spotkań wykorzystywane są techniki ułatwiające określenie kierunków rozwoju i osiąganie równowagi miedzy życiem zawodowym i osobistym.
Zobacz opis

COACHING W ORGANIZACJI

CZAS TRWANIA: DO USTALENIA

CENA: USTALANA INDYWIDUALNIE

Spotkania będą koncentrować się na określaniu celów rozwoju kariery zawodowej, pomogą zdobyć umiejętności niezbędne do osiągania sukcesu. Dedykowany dla osób wprowadzających istotne zmiany w swoim życiu zawodowym i tych, którzy zmieniają swoje życie osobiste. Podczas spotkań wykorzystywane są techniki ułatwiające określenie kierunków rozwoju i osiąganie równowagi miedzy życiem zawodowym i osobistym.
Zobacz opis